توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 58883
سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳
چند نسخه گلکسی نوت 10 به بازار می‌آید؟
چند نسخه گلکسی نوت 10 به بازار می‌آید؟
به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد چهار نسخه گوناگون از گوشی گلکسی نوت ۱۰ را معرفی و رونمایی کند.

به گزارش ایسنا، همانطور که این غول تکنولوژی کره‌ای چهار مدل مختلف از گوشی گلکسی اس ۱۰ را به بازارهای جهانی عرضه کرد، حالا انتظار می‌رود که برای نوت ۱۰ نیز همچنین تصمیم مشابهی را گرفته است.

سالهاست که هر ساله سامسونگ از هر مدل جدید گوشی هوشمند پرچم‌داری که می‌خواهد معرفی کند، دو نسخه مختلف با قابلیت و اندازه‌های مختلف عرضه می‌کند تا نظر و توجه طیف وسیع و گسترده‌تری از مشتریان را به محصولات خود جلب کند و به نیازهای متفاوت آنها به صورت متفاوتی پاسخ دهد.

اما حالا به نظر می‌رسد که این شرکت بزرگ کره‌ای روند و سنت پیشین خود را کنار گذاشته و از دو مدل مختلف به چهار نسخه مختلف از یک مدل گوشی هوشمند و پرچمدار جدید تغییر رویکرد داده است.

همانطور که به هنگام رونمایی از گوشی گلکسی اس ۱۰، چهار مدل گلکسی اس ۱۰ ای، گلکسی اس ۱۰، گلکسی اس ۱۰ پلاس و نسخه 5G گلکسی اس ۱۰ را ارائه کرد، حالا به نظر می‌رسد سرنوشت گلکسی نوت ۱۰ نیز که قرار است در ماه‌های آینده رونمایی شود، به همین ترتیب باشد.

انتظار می‌رود نسخه کوچک‌تر گلکسی نوت ۱۰ نسخه ارزان قیمت و مقرون به صرفه‌ای باشد که در اصل نقش همان گلکسی اس ۱۰ ای را ایفا خواهد کرد و پیش بینی می‌شود این گوشی قادر است استقبال قابل توجهی از کاربران را به سمت و سوی خود جلب کند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark