توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 49973
يکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۳
واکنش انصارالله یمن به شایعه شهادت الحوثی
انصارالله یمن به اخبار برخی رسانه‌ها درباره شهادت عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله در حمله هوایی ائتلاف تحت سرکردگی سعودی به صعده واکنش نشان داد.
واکنش انصارالله یمن به شایعه شهادت الحوثی
به گزارش خط نیوز به نقل از جهان نيوز، منابع وابسته به انصارالله یمن به اخبار مربوط به شهادت رهبر این جنبش در جریان حملات هوایی به صعده واکنش نشان دادند و آنرا بی اساس دانستند.

به گزارش اسپوتنیک، انصارالله یمن به اخبار برخی رسانه‌ها درباره شهادت عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله در حمله هوایی ائتلاف تحت سرکردگی سعودی به صعده واکنش نشان داد.

عبدالقدوس الشهاری از مسئولان رسانه‌ای انصارالله یمن در تماس تلفنی با اسپوتنیک گفت: هرگاه ما پیروزی‌هایی در جبهه زمینی به دست می‌آوریم شایعات نیز زیاد می‌شود تا بر شکست‌های ائتلاف سعودی و نیرو‌های عبد ربه منصور هادی سرپوش گذاشته شود.

وی ضمن تکذیب اخبار مربوط به شهادت عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن در حمله هوایی ائتلاف تحت سرکردگی سعودی به صعده تاکید کرد: ائتلاف طی ساعات گذشته حمله انجام نداده اند.

الشهادی بیان کرد: این تبلیغات شکست آن طی سه سال گذشته ثابت شده است و در تغییر واقعیت دردناک ائتلاف تحت سرکردگی سعودی‌ها و نیرو‌های هادی با وجود تفاوت قابل ملاحظه‌ای که از نظر امکانات وجود دارد، راه به جایی نمی‌برد.
Share/Save/Bookmark