توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 49153
يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۴
اجرای "نذر تخصصی" در مناطق زلزله زده غرب ایران
رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر به تشریح جزئیات طرح "نذر تخصصی " در مناطق زلزله زده غرب ایران پرداخت.
اجرای "نذر تخصصی" در مناطق زلزله زده غرب ایران
به گزارش خط نیوز به نقل از سلامت خبرگزاری تسنیم، رضا اندام با بیان آنکه در حال حاضر، خیرین داوطلب به شکلی علمی و هدفمند با سازماندهی صورت گرفته از سوی این سازمان به خانواده‌های متاثر از زلزله اخیر غرب کشور خدمت رسانی می‌کنند، اظهار کرد: یکی از رسالت‌های اصلی سازمان داوطلبان، پذیرش و رفع نیازهای شان با بهره گیری از توان و ظرفیت خیرین و متخصصان داوطلب جمعیت هلال احمر است.

وی برنامه ریزی، جذب و ساماندهی خیرین، نیکوکاران و نیروهای متخصص را از مهمترین شاخصه اجرای طرح" نذر تخصصی" در مناطق مذکور برشمرد و ادامه داد: تلاش می‌کنیم از نیروهای متخصص و افراد توانمند و علاقمند در حوزه‌های مختلف همچون بهداشت و درمان، آموزش و فرهنگ برای رفع نیازهای اساسی این عزیزان، استفاده مناسب کنیم.

وی عنوان کرد: در این سازمان الگوهای فراوانی از قشرهای مختلف در زمینه نیکوکاری و سخاوت وجود دارد که با یاری آنها خدماتی به آسیب پذیران به خصوص کودکان و زنان در قالب طرح‌ها و پروژه های داوطلبی در مناطق زلزله زده غرب کشور ارائه شده است.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه طی چندین نوبت بازدید از این مناطق، نیازهای اساسی آنها رصد شده است ، تصریح کرد: برخی از خانواده‌های آسیب دیده شاید از کمترین امکانات هم بهره مند نبودند ولی بسیار قانع و مناعت طبع داشتند و حتی دیگران را برای کمک گرفتن، از خود مستحق تر می‌دانستند.

اندام با تقدیر از تلاش و همکاری تمامی اعضا و داوطلبان خیر جمعیت هلال احمر، بار دیگر از آنها خواست تا با کمک و قدم‌های خیرخواهانه خود در ساختن آینده‌ای بهتر برای این هموطنان محنت زده سهیم باشند.
Share/Save/Bookmark