توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 63364
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱
بزرگداشت جان‌باختگان هواپیمای اکراینی در کرمانشاه برگزار می‌شود
بزرگداشت جان‌باختگان هواپیمای اکراینی در کرمانشاه برگزار می‌شود
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: مراسم بزرگداشت جان‌باختگان هواپیمای اکراینی در کرمانشاه برگزار می‌شود.

عباس سروری امروز(24 دی) در جلسه گرامیداشت دهه فجر در سالن جلسات اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، اضافه کرد: این مراسم از ساعت 10 صبح فردا (25 دی) در مسجد غدیر کرمانشاه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: سخنران مراسم بزرگداشت جانباختگان هواپیمای اکراینی در کرمانشاه حجت الاسلام شمس‌الله جلیلیان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با دعوت از کرمانشاهیان برای حضور پرشور در این مراسم، ابراز امیدواری کرد: برگزاری این مراسم گامی هرچند کوچک برای التیام دل خانواده‌های داغدار این سانحه باشد.

وی در ادامه اشاره ای هم به برگزاری مراسم بزرگداشت برای سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در کشورهای مختلف داشت و افزود: بجز مردم مومن و ولایی ایران اسلامی، مردم کشورهای دیگر هم اقدامات جنایتکارانه آمریکا در به شهادت رساندن حاج قاسم و همراهانشان را محکوم کرده و هنوز هم در کشورهای هندوستان، پاکستان و... برای این سردار رشید اسلام مراسم بزرگداشت برگزار می‌شود.

سروری با بیان اینکه شهادت حاج قاسم سلیمانی نقش مهمی در پیش بردن گام دوم انقلاب داشت، گفت: شهادت این سردار رشید اسلام گام دوم انقلاب را با سرعت بیشتری در مسیر رو به جلو قرار داده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به ضرورت برگزاری باشکوه ویژه برنامه های دهه فجر، گفت: از آنجایی که مراسم چهلم سردار قاسم سلیمانی با 22 بهمن همزمان می‌شود، امید است مدارس با تدارک برگزاری ویژه‌برنامه‌های درخور سالگرد پیروزی انقلاب را گرامی بدارند.

سروری ادامه داد: دانش آموزان می توانند در روز 22 بهمن با بستن پیشانی بند "من سلیمانیم" با آرمان‌ها و راه شهدای بزرگی مثل شهید سلیمانی که در راه اسلام و پیشبرد انقلاب به شهادت رسیدند، تجدید پیمان کنند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark