توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 49144
يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۴
فریبا صادقی: برای قهرمانی می‌جنگیم حتی اگر ریالی دریافت نکرده باشیم
سرمربی تیم والیبال بانوان ذوب آهن گفت: با اینکه مشکلات مالی بسیار است اما بازیکنان ما برای قهرمانی می‌جنگند.
فریبا صادقی: برای قهرمانی می‌جنگیم حتی اگر ریالی دریافت نکرده باشیم
به گزارش خط نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، فریبا صادقی پس از پیروزی شاگردانش برابر تیم مدعی پیکان اظهار داشت: خوشحالم که بالاخره یک بازی مهیج رو در لیگ شاهد بودیم و یک بازی در 5 ست برگزار شد.

وی افزود: از ابتدای لیگ تا کنون بازی‌های یک طرفه داشتیم. بازی برابر پیکان به ارنج اصلی دست پیدا کردیم. با توجه به این که یک هفته است به تمرینات تیم برگشته‌ام و مسئولیت نایب رئیسی را تحویل دادم تیم را برای این مسابقه آماده کردیم. شرایط خیلی راحت نبود یکی از بازیکنان ما مریض بود. اما خوشبختانه تیم را برای مسابقه سخت آماده کردیم.

سرمربی تیم ذوب آهن ادامه داد: ست نخست بازی را با نتیجه 13 بر 25 واگذار کردیم اما بازیکنان تیم توانستند خیلی زود به بازی برگردند و از آنها ممنونم. با توجه به انگیزه و تعصب بازیکنان ذوب آهن توانستیم نتیجه بگیریم.

صادقی در پاسخ به این سوال که آیا از حالا تیمش را قهرمان لیگ این فصل می داند، گفت: اصلا در هیچ مسابقه‌ای نمی‌توانیم پیش بینی داشته باشیم. ماهم مشکلات خاص خودمان را داریم. به لحاظ مالی مشکل داریم اما انگیزه بازیکنان بالاست و برای قهرمانی می‌جنگند حتی اگر یک ریال هم دریافت نکنند.

نایب رئیس پیشین بانوان فدراسیون والیبال یادآورشد: اردیبهشت ماه گذشته با داورزنی صحبت کردم و قول دادم تا زمان انتخابات به فدراسیون کمک کنم و مسئولیت نایب رئیسی بانوان را برعهده گرفتم.

صادقی تصریح کرد: به هر حال من شرایط خاص خودم را دارم. دراین مدت 56 بار جاده تهران و اصفهان را در رفت و آمد بودم؛ هفته ای یک بار 450 کیلومتر را رفتم و آمدم. واقعا شرایط سنگین بود. همچنین امکان حضور دائم در تهران را نداشتم.

سرمربی ذوب آهن اظهار داشت: در مجمع انتخابات فدراسیون والیبال که در آن حضور داشتم بلافاصله استعفایم را به دکتر ضیایی دادم و عذر خواهی کردم که امکان همکاری با فدراسیون را ندارم. این استعفا با مشورت و اجازه داورزنی بود.

صادقی تاکید کرد: من هم به مانند رئیس فدراسیون والیبال معتقدم برای پیاده کردن اهداف و رفع عقب افتادگی که والیبال بانوان از سطح آسیا دارد باید مدیر تمام وقت برای بانوان انتخاب کنیم. برای هر فردی که انتخاب می‌شود آرزوی موفقیت دارم. با توجه به صحبت دکتر ضیایی دورادور همچنان به فدراسیون کمک می‌کنم.

وی معیارهایی را برای نایب رئیس بانوان نیز برشمرد و گفت: باید فردی انتخاب شود که زمان بگذارد. جوان باشد. درگیری‌های مثل خانواده و بچه را نداشته باشد. تحصیلات بالایی داشته و والیبال را با تمام وجود حس کرده باشد.باید بتواند با تمام کمیته های فدراسیون تعامل داشته باشد وازپتانسیل والیبال استفاده کند. به طور حتم این فرد باید از بدنه والیبال باشد.
Share/Save/Bookmark