توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 48839
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۳
کارت آزمون استخدامی سازمان بازرسی امروز منتشر می‌شود
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.
کارت آزمون استخدامی سازمان بازرسی امروز منتشر می‌شود
پیرو اطلاعیه 30 آذرماه 96 درباره لغو آزمون ورودی برای تعیین سطح توان علمی ـ تخصصی متقاضیان همکاری با سازمان بازرسی کل کشور در سال 1396 مقرر شد آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور بعدازظهر جمعه 8 دی ماه 96 منحصراً در شهر تهران برگزار شود.

لینک مربوط به کارت جدید و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه 5 دی ماه 96 بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس نشانی تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

چنانچه داوطلبی موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص به شرح جدول بند «ج» مراجعه و نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به ثبت نام خود اقدام کند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

شروع فرآیند برگزاری آزمون بعدازظهر از ساعت‌ 13 است و در ورودی ِحوزه‌های امتحانی آزمون رأس‌ ساعت‌ 12:30 ظهر بسته خواهد شد، داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
Share/Save/Bookmark