توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 52591
چهارشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۴
کدام تیم‌ها خواستار جذب بیرانوند هستند؟
در وازه بان پس از نمایش چشمگیر در سوئد مورد توجه برخی تیمهای قاره سبز قرار گرفته است
کدام تیم‌ها خواستار جذب بیرانوند هستند؟
به گزارش خط نيوز، بیرانوند پس از نمایش چشمگیر در سوئد مورد توجه برخی تیمهای قاره سبز قرار گرفته است، اگر چه رؤیا‌های فوتبال‌دوستان ایرانی با حذف در مرحله گروهی به پایان رسید، اما برای علیرضا بیرانوند دریچه جدیدی باز شده است. با این مقدمه نسبتاً بلند باید به اطلاع شما برسانیم به تازگی دو باشگاه اروپایی برای جذب سنگربان بلندقامت و کم‌اشتباه ایرانی دست به کار شده‌اند.

اولین تیم اودینزه ایتالیاست، تیمی که در سال ۲۰۰۰ میلادی قهرمان جام اینترتوتو شد و یک نایب‌قهرمانی در سری A و یک نایب‌قهرمانی هم در جام حذفی ایتالیا در کارنامه دارد. این تیم در فصل گذشته با کسب ۴۰ امتیاز در ۳۸ مسابقه در رده ۱۴ جدول رده‌بندی سری A ایتالیا (کالچو) ایستاد. اودینزه در فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ موفق شد ۴۸ گل بزند و ۶۳ گل بخورد که تفاضل ۱۵- را نشان می‌دهد، بنابراین باید به مسئولان و دست‌اندرکاران این تیم حق داد برای ترمیم ضعف‌های دفاعی به فکر خرید گلر موفق ایرانی بیفتند.

دیگر تیم خواهان علیرضا بیرانوند باشگاه لوانته اسپانیاست که در شهر والنسیا قرار دارد. لوانته در سال ۱۹۰۹ تأسیس شده و لباس اول آن راه‌راه آبی و قرمز است. این تیم فصل گذشته با کسب ۴۶ امتیاز از ۳۸ بازی در رده ۱۵ لالیگا ایستاد. لوانته هم ۴۴ گل زد و ۵۸ گل خورد تا تفاضل ۸- را در پایان فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ بر جای بگذارد. مسئولان لوانته هم با دیدن نمایش فوق‌العاده بیرانوند برابر تیم ملی اسپانیا در جام جهانی خواستار عقد قرارداد با او شده‌اند. این در حالی است که علیرضا بیرانوند تا سال ۱۴۰۰ با پرسپولیس قرارداد دارد!

منبع:برنا
Share/Save/Bookmark