توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 57631
چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶
ابراهیمی: فکر کردم رباط صلیبی‌ام پاره شد/ با حرف زدن نمی‌توان قهرمان شد
محمد ابراهیمی، بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: با حرف زدن نمی‌توان قهرمان لیگ برتر شد و باید در زمین مسابقه خودمان را ثابت کنیم.
ابراهیمی: فکر کردم رباط صلیبی‌ام پاره شد/ با حرف زدن نمی‌توان قهرمان شد
به گزارش خط نیوز؛ محمد ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص مصدومیتش از ناحیه زانو گفت: در آخرین روز از اردوی ترکیه و در یک بازی دوستانه مصدوم شدم و بازیکن حریف برخورد بدی با من داشت. در آن صحنه فکر کردم که رباط صلیبی‌ام پاره شد ولی خوشبختانه بعدا مشخص شد اتفاق بدی نیفتاده است. دو سه روزی است که تمرین انفرادی را شروع کرده‌ام و دکتر صدیقی تلاش می‌کند هر چه زودتر آماده بازی شوم. پزشک تصمیم می‌گیرد که چه زمانی می‌توانم بازی کنم ولی این زمان طولانی نخواهد بود.

وی با اشاره به حضورش در سپاهان تاکید کرد: در این مدت هواداران و مردم اصفهان به من لطف داشتند و امیدوارم خیلی زود برگردم و محبت آنها را جبران کنم. سپاهان یک باشگاه پرافتخار است و خوشحالم که اینجا حضور دارم. امیدوارم با سپاهان قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کنم.

ابراهیمی در رابطه با شانس قهرمانی تیمش در لیگ امسال اظهار داشت: پیش‌بینی در این مورد خیلی سخت است چون تیم‌های دیگر مثل پرسپولیس، پدیده، تراکتورسازی و استقلال هم دنبال قهرمانی هستند. با حرف زدن نمی‌توانیم قهرمان شویم و باید در زمین مسابقه ثابت کنیم که شایسته قهرمانی هستیم.
Share/Save/Bookmark