توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 49162
يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰
از ناراحتی تا صبح نخوابیدم/ اشتباهم عمدی نبود
بازیکن تیم سپیدرود رشت گفت: بیش از هر بازیکنی از اشتباهی که کردم ناراحتم و تا صبح نخوابیدم، ولی هواداران بدانند که این اشتباه فوتبالی بود.
از ناراحتی تا صبح نخوابیدم/ اشتباهم عمدی نبود
سید هادی موسوی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری میزان، با اشاره به شرایط سپیدرود اظهار داشت: از جوی که به وجود آمده اصلا خوشحال نیستم و بهتر است فعلا چیزی نگویم. متاسفانه تیم به خاطر اشتباه من گل خورد و از این بابت به شدت ناراحتم.

وی که در صحنه گل دوم گسترش فولاد به سپیدرود مقصر بود افزود: متاسفانه برخی تماشاگران فحاشی کردند. البته همه هواداران این طور نبودند و برخی لطف داشتند، ولی من از همه دوستداران سپیدرود معذرت‌خواهی می‌کنم و امیدوارم در بازی‌های بعد جبران کنم.

این بازیکن ادامه داد:اشتباه من عمدی نبود. اشتباه خاصیت فوتبال است و ممکن است برای هر بازیکنی اتفاق بیفتد. من از شدت ناراحتی تا صبح نخوابیدم. واقعیت این است که گاهی اتفاقات باعث می‌شود اشتباهاتی رخ دهد که ناراحت کننده است. دوست دارم هواداران بدانند همه تیم تلاشم را کردم که برنده باشیم، ولی قسمت نشد.

موسوی تصریح کرد: این تنها صحنه بازی نبود. من یک موقعیت تک به تک را از حریف گرفتم. حتی بیست متر با بازیکن حریف کورس گذاشتم. در طول بازی هم همه تلاشم را کردم که بهترین نتیجه را بگیریم، ولی شرایط مانع از پیروزی تیم ما شد.

این بازیکن در مورد حضور کریمی روی نیمکت سپیدرود گفت: همه چیز خوب است و کار‌ها روی غلتک افتاده است. تیم از هر لحاظ نظم خوبی گرفته است و ما امیدواریم رفته رفته شرایط بهتر شود.
Share/Save/Bookmark