توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 63896
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۶
واژگونی اتوبوس و تصادف زنجیره‌ای در زنجان ۳ مصدوم بر جا گذاشت
واژگونی اتوبوس و تصادف زنجیره‌ای در زنجان ۳ مصدوم بر جا گذاشت
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان زنجان، از وقوع ۲ فقره تصادف خبر داد و گفت: واژگونی اتوبوس مسافربری و برخورد زنجیره‌ای ۱۷ خودرو، ۳ مصدوم بر جا گذاشت.

غفور آقاجانلو در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: اتوبوس مسافربری در سه‌راهی سرچم مسیر زنجان – اردبیل با ۴۵ سرنشین واژگون شد.

وی با بیان اینکه دو نفر از مسافران آن مصدوم و توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل و بقیه نیز سرپایی درمان شدند، عنوان‌ کرد: این اتوبوس در کیلومتر هفت سه‌راهی سرچم، ساعت ۶:۱۵ صبح امروز دچار حادثه شد.

آقاجانلو با اشاره به اینکه علاوه بر این نیز ۱۷ دستگاه خودرو در کیلومتر ۲۷ لاین شمالی آزادراه زنجان - قزوین با هم برخورد کرده‌اند، خاطرنشان کرد: در این سانحه رانندگی که ساعت ۶:۳۰ امروز به وقوع پیوست که یک نفر مصدوم بر جای گذاشت که فرد صدمه‌دیده از وسیله نقلیه رهاسازی شده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان زنجان به عملیات رهاسازی توسط تیم امداد و نجات اشاره و ابراز کرد: عملیات رهاسازی توسط تیم امداد و نجات تیر پارک برای واژگونی اتوبوس انجام و در تصادف زنجیره‌ای نیز نیروهای امداد و نجات پایگاه شمال‌غرب، خدمات امدادی موردنیاز را ارائه دادند. برای این دو سانحه جاده‌ای، ۱۰ نفر از نیروهای امداد و نجات اعزام شدند و در حال حاضر نیز در صحنه تصادف حاضر هستند.
Share/Save/Bookmark