توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 56974
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶
شهنازی: مسائل زیادی در والیبال ایران، حل نشده است/ امسال باید ثمره جوانگرایی تیم ملی را ببینیم
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: هنوز مسائل زیادی در والیبال ایران، حل نشده که در رأس آنها، انتخاب رئیس است.
شهنازی: مسائل زیادی در والیبال ایران، حل نشده است/ امسال باید ثمره جوانگرایی تیم ملی را ببینیم
به گزارش خط نیوز؛ ناصر شهنازی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد شرایط تیمش پیش از بازی با کاله در هفته هفدهم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: شرایط تیم ما بعد از جذب چند بازیکن در نیم فصل، متفاوت شده است. ما توانستیم تیم قدرتمند گنبد را در یک دیدار حیاتی و مهم شکست دهیم. اگر مقابل گنبد شکست می‌خوردیم، همه امیدهای‌مان برای رسیدن پلی‌آف از بین می‌رفت. ما خیلی اتفاقی به پیکان باختیم ولی گنبد را با برنامه بردیم.

شهنازی ادامه داد: تیم شهرداری ارومیه محکوم به ارائه بازی خوب و پیروزی است. آمادگی بسیار خوبی داریم و امیدواریم تا با کسب پیروزی مقابل تیم سرسخت و قدرتمند کاله بتوانیم جواز حضور در پلی‌آف را کسب کنیم. کاله، بازیکنان باتجربه‌ای دارد از کادر فنی خوبی سود می‌برد.

سرمربی شهرداری ارومیه در مورد اینکه چطور با کسب تنها 3 پیروزی امیدوار است تیمش به پلی‌آف برسد، تصریح کرد: شرایط ما بسیار حاد و سخت است یعنی هم ما باید عالی و بدون نقص بازی کنیم و هم حریفان ما ضعیف عمل کنند. باید تلاش کنیم و بهترین عملکرد را داشته باشیم. ما حق بد بازی کردن و ناامید شدن را نداریم.

مربی پیشین تیم ملی ایران در مورد فصل 2019 تیم ملی ایران گفت: سالی بسیار دشوار و پر از تورنمنت‌های مهم، پیش روی تیم ملی است. تیم ایران بر طبق رنکینگ فدراسیون جهانی، تیم هشتم جهان است ولی آیا همه تیم‌های پایین‌تر از ما ضعیف‌تر هستند؟! آیا ما امکانات تیم هشتم جهان را داریم؟

او اظهار داشت: فدراسیون والیبال هنوز، رئیس و دبیر ندارد که مشخص شدن این 2 پست برای والیبال، حیاتی است. ایگور کولاکوویچ هم باید لیگ را به دقت بررسی کند و برنامه‌های خود را ارائه دهد. هنوز مسائل زیادی در والیبال ایران، حل نشده است که در رأس آنها، انتخاب رئیس است. تیم ملی در سال گذشته، نتایج خوبی نگرفت ولی امسال باید ثمره جوانگرایی تیم ملی را ببینیم.
Share/Save/Bookmark