توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 63200
پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳
فرمانده انتظامی کرمانشاه:
هر اقدامی از سوی آمریکا با پاسخ قاطعانه جمهوری اسلامی همراه خواهد بود
هر اقدامی از سوی آمریکا با پاسخ قاطعانه جمهوری اسلامی همراه خواهد بود
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: هر اقدامی از سوی آمریکا و همپیمانانش با پاسخ قاطعانه جمهوری اسلامی همراه خواهد بود و این را خود دشمنان کشورمان نیز به خوبی دریافته‌اند.

سردار علی اکبر جاویدان در دیدار با خانواده شهید "ایرج جواهری" با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد "قاسم سلیمانی"، اظهار کرد: در ساعات ابتدایی بامداد امروز (18 دی) و از استان همیشه قهرمان کرمانشاه چندین فروند موشک به پایگاه عین الاسد که یکی از مهمترین پایگاه های نظامی رژیم غاصب و تروریستی آمریکا است، شلیک شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، جاویدان ادامه داد: طبق اخبار رسیده در این حمله موفق، شمار بسیار زیادی از نیروهای آمریکایی کشته و زخمی شدند و بسیاری از تجهیزات آنها نیز منهدم و از بین رفته است.

جاویدان تصریح کرد: طبق برخی اخبار رسیده پایگاهی که مورد هدف جمهوری اسلامی قرار گرفته همان پایگاهی است که پهپاد بدون سرنشین آمریکا از آن بلند شده و سردار سلیمانی را به شهادت رساند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: یکی دیگر از ویژگی هایی که حملات انتقام جویانه جمهوری اسلامی داشت، همزمانی ساعتی بود که در آن حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

وی گفت: این انتقام سخت که پیش از خاکسپاری حاج قاسم سلیمانی انجام شد، در واقع لبیک به فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص گرفتن انتقام سخت از آمریکا بود.

جاویدان با بیان اینکه آمریکا مجبور است این خفت و خواری را تحمل کند، گفت: خود آنها به خوبی می دانند که انجام هرگونه اقدام مشابه با سخت ترین پاسخ ها از سوی جمهوری اسلامی همراه خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه نیروهای نظامی و انتظامی به عنوان سربازان ولایت آماده هرگونه جانفشانی در راه اسلام و انقلاب هستند، گفت: شهادت افتخار و آرزوی همه کارکنان نیروهای مسلح است و ما از رویارویی با دشمنان هراسی نداریم.

وی گفت: سرگرد شهید ایرج جواهری نیز یکی از همین سربازان ولایت بود که در راه امنیت و آرامش کشور و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

جاویدان گفت: همه ما ادامه دهنده راه شهدایی نظیر سپهبد سلیمانی و سرگرد جواهری هستیم و اجازه نخواهیم داد دشمنان فکر تجاوز به این سرزمین و آب و خاک را حتی در ذهن بپرورانند.

در این دیدار با اهدای لوح و هدایایی از خانواده شهید سرگرد ایرج جواهری که روز 25 آبان امسال و در درگیری با اغتشاشگران به شهادت رسید، تجلیل شد.
Share/Save/Bookmark