توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 63930
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی:
با مشارکت بالای مردم در انتخابات، دشمن بیشتر احساس خطر می‌کند
با مشارکت بالای مردم در انتخابات، دشمن بیشتر احساس خطر می‌کند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: هرمیزان که مشارکت مردم در انتخابات بالاتر باشد، دشمن بیشتر احساس خطر می‌کند.

رضا صالحی در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به فاصله زمانی دو روزه تا برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهارکرد: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری مشارکت گسترده مردم در انتخابات مهر تاییدی خواهد بود بر اینکه مردم نمی‌خواهند بیگانگان در امور کشور دخالت کنند.

وی تصریح کرد: هرچه مشارکت مردم در انتخابات بالاتر باشد، دشمن بیشتر احساس خطر خواهد کرد، چراکه متوجه می‌شود مردم ما اجازه نمی‌دهند آنها در امور کشور دخالت کنند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی افزود: همانطوری که پس از شهادت سردار سلیمانی میلیون‌ها ایرانی برای مراسم تشییع پیکر مبارک ایشان به خیابان‌ها آمدند، حضور بالای مردم در انتخابات نیز می‌تواند اتفاقی همانند آن حضور پرشور را رقم بزند.

وی در ادامه با تاکید براینکه مردم با سقوط نظام 2500 ساله شاهنشاهی خواستند که در تصمیم گیری‌های کلان کشور دخیل باشند، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران نظامی مبتنی بر آراء مردمی است و اگر کسی هم نخواهد در پای صندوق رای حاضر شود، در واقع به حق خود ظلم کرده است.

صالحی با بیان اینکه حتی یک رای هم می‌تواند به انتخاب کاندیدای اصلح کمک کند، در تشریح ویژگی‌های یک کاندیداهای اصلح هم گفت: انتخاب کاندیدای اصلح معیارها و پارامترهایی دارد که مهمترین آنها این است که کاندیدا باید مومن و پایبند به مسائل نظام و انقلاب باشد، به کانون‌های قدرت و ثروت وصل نباشد و درد مردم را چشیده و مهمتر اینکه فرد عادلی باشد.

وی در ادامه به بالا گرفتن فضای رقابتی کاندیداها در آخرین روز از تبلیغات اشاره کرد و افزود: باتوجه به اینکه از همه احزاب کاندیداهایی در فضای انتخابات حضور دارند،شاهد فضای رقابتی مطلوبی برای انتخابات هستیم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی در ادامه بااشاره به اجرای پویش عدالت و پیشرفت توسط بسیج دانشگاه‌های استان در ایام تبلیغات کاندیداها، عنوان کرد: در این مدت تلاش کردیم تا با کاندیداهای مختلف دیدارهایی داشته و مطالبات و سوالات جامعه دانشجویی استان را از آنها بپرسیم.

وی تصریح کرد: بسیج دانشجویی استان با اجرای این پویش سعی بر کمک کردن به دانشجویان برای انتخاب فرد اصلح داشت که امیدواریم به این هدف رسیده باشیم.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark