توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 62670
پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶
واکنش نماینده وزارت بهداشت به حواشی دادگاه روز گذشته شبنم نعمت‌زاده
واکنش نماینده وزارت بهداشت به حواشی دادگاه روز گذشته شبنم نعمت‌زاده
نماینده حقوقی سازمان غذا و دارو در پرونده رسیدگی به تخلفات دارویی "شبنم نعمت‌زاده" درباره حاشیه‌های جلسه دادگاه وی، توضیحاتی ارایه کرد.

عباس آبادی در گفتگو با ایسنا در واکنش به برخی حواشی منتشر شده و اظهارات روز گذشته شبنم نعمت‌زاده در جلسه رسیدگی به اتهامات دارویی‌اش، گفت: در تاریخ اول آبان ماه در دادگاه شرکت دارویی رسا فارمد، خانم شبنم نعمت‌زاده طبق روال جلسه قبل اقدام به ایراد شبهه مبنی بر عدم صلاحیت نمایندگان سازمان غذا و داروی حاضر در دادگاه کرده و متواتراً اعلام کرد که نماینده سازمان غذا و دارو، آقای دکتر رزازان است و افراد حاضر، نماینده سازمان نیستند و از دانشگاه علوم پزشکی البرز آمده‌اند.

وی افزود: قاضی دادگاه در عین تذکری مبنی بر تایید اصالت نمایندگان حضوری، خواستار توضیح نمایندگان سازمان غذا و دارو در این باره شد.

وی ادامه داد: برخلاف آنچه به صورت ناقص و تحریف شده در برخی اخبار و رسانه‌ها آمده است، خانم نعمت‌زاده در جلسه روز گذشته دادگاه مدعی بود که آشنایانشان چهارشنبه صبح در سازمان غذا و دارو حضور داشته و متوجه عزل آقای رزازان نشده‌اند و بر همین اساس هم هویت نمایندگان سازمان حاضر در جلسه دادگاه را زیر سوال برد.

عباس آبادی ادامه داد: در واکنش به این اظهارات، بنده در جلسه روز گذشته دادگاه اعلام کردم که حضور اقوام شما در سازمان و بررسی نماینده حقوقی سازمان توسط شما کذب است و آن مدیر که قبلا در پرونده در مرحله دادسرا نماینده سازمان غذا و دارو بوده‌اند، عزل شده‌اند. همچنین اضافه کردم که چهارشنبه گذشته نامه جدیدی از طرف وزارت بهداشت زده شده و مجددا ما را به عنوان نمایندگان حقوقی سازمان در جریان رسیدگی به این پرونده معرفی کرده‌اند.

نماینده حقوقی سازمان غذا و دارو در جریان رسیدگی به تخلفات دارویی شبنم نعمت‌زاده تاکید کرد: آقای دکتر رزازان، قبلا از این پرونده عزل شده‌اند و در زمینه این پرونده سمتی ندارند و این موضوع را در جلسه دادگاه نیز اعلام کردم.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark