توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 63093
شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی:
دشمن دیگر روی آرامش را نخواهند دید
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی اظهار کرد: این ترور، اقدامی در نهایت ذلت و خواری بود و نشان از ترس و وحشت دشمن داشت، آنها باید بدانند که دیگر روی آرامش را نخواهند دید.
دشمن دیگر روی آرامش را نخواهند دید
به گزارش خط نیوز، مصطفی خاکسار قهرودی در حاشیه مراسم بزرگداشت شهید سردار سپهبد ‌حاج قاسم سلیمانی که با حضور آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد، حجت الاسلام و المسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی و زائران، مجاوران و خادمان بارگاه منور رضوی در رواق امام خمینی(ره) برگزار شد، با بیان اینکه شهادت تنها پاداش شایسته سردار سلیمانی است، گفت: حادثه‌ای کمتر از شهادت به طور قطع نمی‌توانست مزد مجاهدت‌های ایشان باشد و در نهایت خداوند فیض عظیم شهادت را نصیب این مرد بزرگ اسلام و انقلاب کرد.
وی بیان کرد: حاج قاسم شخصیتی مردمی داشت و از این رو مردم نیز ایشان را همانند عزیز خود می‌دانستند و این غم و اندوهی که وجود همه را فراگرفته نشان دهنده محبوبیت ایشان نزد عامه مردم است.
خاکسار قهرودی در ادامه با اشاره به آخرین زیارتی که حاج قاسم سلیمانی به مشهد مقدس داشت، اظهار کرد: احساس می‌کنم در این سفر بود که آرزوی خویش را از خداوند خواست و به بزرگترین دعای خود که همان شهادت بود نائل آمد.
وی ادامه داد: حال و هوای او و گریه‌ها و استغاثه‌هایی که به پیشگاه حضرت رضا(ع) داشت، بعید است که خواسته دیگری غیر از شهادت تمنا می‌کرد.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه بی‌تردید ایشان در کاروان شهدا جایگاه برجسته‌ای دارند همانطور که در جایگاه سربازی و اطاعت از ولایت جایگاه ویژه‌ای داشت، گفت: دغدغه ایشان در تمام شرایط پیاده کردن فرمایشات و تدابیر مقام معظم رهبری بود و با این وجود اگر پیشآمد و مشکلی برای رهبری پیش می‌آمد قلبا می‌سوختند و اظهار تاسف می‌کردند.
وی اظهار کرد: حاج قاسم سلیمانی از جنس مردم، بسیجیان و حشد الشعبی بود و شهادت ایشان نشان دهنده رعب و وحشتی است که در دل دشمنان ایجاد کرده بود.
خاکسار قهرودی در بخش دیگری از سخنانش گفت: دشمن نباید احساس کند که کار بزرگی انجام داده بلکه این ترور، اقدامی در نهایت ذلت و خواری بود و نشان از ترس و وحشت دشمن داشت، آنها باید بدانند که دیگر روی آرامش را نخواهند دید.
وی با بیان اینکه قطعا جمهوری اسلامی انتقام این کار شنیع را از دشمنان خواهد گرفت، ابراز کرد: کینه و دشمنی دیرینه آمریکای جنایت کار با مردم و با کسانی که سرباز مردم‌اند نشان می‌دهد که در اوج حقارت و خواری هستند.
خاکسار قهرودی با تاکید بر اینکه دشمن از اینکه حاج قاسم را از سر راه برداشته خوشحال نباشد، چون با ریخته شدن خون او، هزاران حاج قاسم دیگر در دنیا قد علم خواهند کرد و محکمتر از گذشته با آنها مقابله می‌کنند، گفت: این اتفاق نشان داد که دشمن هیچگاه دست از کینه و خباثت با ملت ایران بر نداشته و ما دیگر هیچ امیدی به وعده‌های آنان نخواهیم داشت.
وی ادامه داد: این مبارزه شدیدتر، قوی‌تر و وسیع‌تر از گذشته ادامه خواهد داشت و این عاقبتی است که همه ما به دنبال آن هستیم.
منبع: آستان نیوز
Share/Save/Bookmark