توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 55597
پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۲
علت دست بوسی روحانی توسط یک نماینده مجلس/ دستش را بوسیدم، چون استاد راهنمای من بود!
نماینده آمل که در روز‌های اخیر پخش فیلمش در حالی که دست حسن روحانی را می‌بوسد، جنجالی شده، این دست بوسی را تکذیب کرد، اما تکذیبی که چندان به درد نخواهد خورد.
علت دست بوسی روحانی توسط یک نماینده مجلس/ دستش را بوسیدم، چون استاد راهنمای من بود!
به گزارش خط نیوز به نقل از جهان نيوز: نماینده آمل که در روز‌های اخیر پخش فیلمش در حالی که دست حسن روحانی را می‌بوسد، جنجالی شده، این دست بوسی را تکذیب کرد، اما تکذیبی که چندان به درد نخواهد خورد. چه آنکه تکذیب او نشان داد که مشکل در فعل نیست، بلکه در اعتقادی است که از اساس بوسیدن دست رئیس جمهور توسط نماینده مجلس را بلااشکال می‌داند!

به گزارش جوان، یوسفیان ملا، نماینده آمل در مورد این فیلم جنجالی می‌گوید: «آقای روحانی استاد راهنمای من در دانشگاه بودند؛ ایشان رأی ملت را دارند؛ تنفیذ رهبری را دارند، بزرگ‌ترین اعتبارات را دارند. من دست ایشان را نبوسیدم، اگر هم دست ایشان را می‌بوسیدم به آن افتخار می‌کردم.»

بر پایه گزارش جوان، این نماینده قرار است یکی از عصاره فضائل ملت در مجلسی باشد که در رأس امور است. نماینده مجلسی است که قرار بوده ناظر بر دولت باشد و ریز به ریز اقدامات رئیس جمهور و دولتش را رصد کند و در صورت لزوم تذکر بدهد و سؤال بپرسد و توضیح بخواهد. وقتی قرار است فخر نماینده مجلس بوسیدن دست رئیس جمهور باشد، دیگر چه نظارتی!

اگر نمایندگان و رئیس مجلس قرار است جایی نگران شأن مجلس شوند، جایش همین جاست. جایگاه پارلمان در ساختار جمهوری اسلامی در رأس امور است، اما در هر دوره مجلس، این نمایندگان هستند که با رفتار خود تصمیم می‌گیرند کجای امور باشند؛ ناظر بر دولت یا دست‌بوس دولت!

واکنش روزنامه آفتاب یزد به این اتفاق جالب توجه است: «دراین مجلس گاه اتفاقاتی می‌افتد که کمتر کسی به خوابش می‌بیند، یک زمانی در آن نمایندگان با هم گلاویز می‌شوند و سینه می‌درند، یک بار از پشت میکروفون ناسزا‌هایی نثار هم می‌کنند، نماینده‌ای بابت یک سؤال، خبرنگاری را به باد کتک می‌گیرد، نمایندگانی هم با حالت‌های تحقیرآمیز برای سلفی گرفتن و عکس با موگرینی سرو دست می‌شکنند. یکی گلابی در جیب کت و شلوار خود به همراه می‌آورد و در صحن می‌خورد، دیگری شوخی‌های فیزیکی با آن دیگری. این‌ها همه در همین چند ساله در مجلس دیده شده است. از همین روست که شاید امروز نباید متعجب شویم اگر فیلم دست بوسی یکی از نمایندگان برای حسن روحانی؛ دست به دست می‌شود.»
Share/Save/Bookmark